Reference

Terapie Dospělí 

Dalibor Neuwirt 

Hudebník/průvodce otvírání hlasu

"Na Evě oceňuji její láskyplný přístup. Moc mě baví terapie s ní, protože mám pocit, že mi doopravdy naslouchá, doopravdy vnímá a krásně pojmenovává to, co se děje, tu realitu. Dává mi čistou formu empatie. Není tvrdá, ani rezolutní. Nenutí mě k žádným rozhodnutím typu, že něco se musí nějak udělat. Spíše mě vede do sebe a do klidu, do meditace a sebevyjádření tělem, což jsou obzvláště pro mě ozdravné způsoby, jak se vyrovnávat s tím, co zrovna prožívám."

Míša K.

„V září jsem sice už měla rozběhnuté všechno kolem odstěhování od přítele, ale ještě mě pronásledovaly pochyby a nejistoty.... Pamatuji se, jak jsem u tebe měla možnost zavnímat, zacítit, jak se cítím dobře, když mám svůj prostor a v něm se můžu projevovat bez ohledu na to, že by to někomu nějak vadilo, nebo si se svým volným časem nakládat tak, jak budu chtít podle svých možností bez pocitu, že se to někomu nelíbí, nebo že nemůžu být a prožívat něco sama ...těšila jsem se od té doby ještě víc na ten nový prostor ve svém životě. Pomohlo mi to se ujistit, že tomu můžu dát důvěru, že je to v pořádku to takto chtít a mít a že lepší mi to přinese, ne odnese. Já se cítím více svobodná v rozhodování se o svém prostoru a čase. Užívám si ten proces, byť je pozvolný a ne vždy lehký kvůli financím, ale cítím, že teď můžu dál zrát....a ten tanec s tebou i terapie u tebe doma s tvým přátelským, a zároveň vědomým vedením, mi myslím pomohly hlavně v tom se pustit, zbavit těch pochybností a svazujících obav. Děkuji ti🙏.“

Mladá žena 

„Terapie a meditace mě vedou k uvědomování si vlastního já, vlastní hodnoty, vlastních potřeb, snů, vedou mě k přemýšlení o životních hodnotách. Získávám novou inspiraci do života a motivaci k hledání toho nejdůležitějšího - vnitřního klidu.“

Terapeutická relaxační masáž

Lenka Karalová 

starostka obce Sebranice 

Milá Evo, děkuji Ti touto cestou ještě jednou za příjemné pohlazení při tvé hýčkací terapii. Je to balzám pro duši i tělo . S vděčností Lenka Karalová, starostka obce Sebranice 

p. Jirka

Při té vaší masáží jste mi na začátku dala pocit bezpečí. A pak přišla vaše vlídná a hladká slova. Bylo krásné Vás poslouchat a dle vašich slov dýchat a připojit se.

A pak to přišlo váš první dotek s mými dlaněmi ... vzpomínky z dětství.

Bylo to tak intenzivní.

A pak další doteky záda bedra, prostě jak kdyby už jsem toto někdy prožíval....

Podle mě v tom bylo hodně velký napojení na mě, cítil jsem dotek, teplo mravenčení a zároveň jsem vnímal vaše slova a prožitek z dechu jako bychom dýchali úplně stejně. Prostě waw.

K té masáží nevím co ještě napsat snad jen to, že jsem toho opravdu plný a čerpám z toho i teď i v práci je to hodně intenzivní.

Vaše masáž mně otevřela okno, nevím jak to říct, vnitřního prostoru. Vrátila jste mě někam, kde mně bylo krásně.

Moudrost těla v pohybu - skupinové

Kamila Šefrová 

"Cítím se dobře Evi. Přála jsem si večer, kdy se uvolním a budu ve společnosti podobně naladěných lidí a to se mi splnilo. Veliký bonus byl pohled na laskavost z tolika perspektiv a to, jak se naše prožitky doplňovaly a tvořily téma večera v přímém přenosu. Moc jsem si to užila a témata, která se mi otevřela - tedy zdravá míra sebeprosazení a pozornost věnovaná hranicím, ve kterých se cítím dobře já i mé okolí jsou pro mě cennou živou hrou pro vyjasnění vztahů. Jsem ráda, že seminář vedeš jednoduše s velikou vnímavostí k tomu, co se děje v přítomném okamžiku. Příště zase přijdu ráda."

Lada Capoušková 

pedagožka volného času

"Evi, tvůj seminář byl pro mě velmi obohacující. Velmi citlivě a s velkou trpělivostí jsi jej vedla."

Zpětná vazba žen z velké části cyklu Moudrost těla v pohybu z roku 2022

Z terapeutické péče o děti a jejich rodinu

Petr Novák, pedagog, syn Šimon (13 let) 

"Se synem jsme vyhledali paní Véle na doporučení, protože jsme měli podezření na vážné psychické problémy. Paní Véle si syna získala hned při další návštěvě a správnou diagnózou určila postup "léčby". Při každé návštěvě, na kterou se syn už těšil, jsme viděli zlepšení a pokaždé jsme odcházeli i s doporučením dalšího postupu. Za naší rodinu mohu pouze chválit! Pokud máte podezření, nebo dokonce strach, co se děje s vaším dítětem, opravdu neváhejte navštívit paní Véle! Vřelým a velmi přátelským způsobem umí s dětmi zázraky! Děkujeme."

rodina Krupičkových, Eliška (8 - 13 let) 


"Díky třídní učitelce, zkušené pedagožce Mgr. Horákové byla ve Speciálním pedagogickém centru v Liberci, Elišce určena diagnóza , lehká vývojová dysfázie. Tou dobou už Eliška začala mít problémy se soustředěním, kontakty se spolužáky se zhoršovaly, byla vztahovačná, těžko rozlišovala v běžném hovoru např. dobře míněnou radu, v podstatě okamžitě se stavěla do opozice, jakoby to brala jako útok na její osobu, její sebevědomí padalo do záporných hodnot. Doma se neustále opakovaly konflikty s o dva roky mladší sestrou, jako rodiče jsme nebyli schopni je rozumově a spravedlivě řešit. Co zohlednit, spravedlnost, nebo Elišky nevyzrálé sociální cítění? Naštěstí ta nejdůležitější pomoc už začínala mít reálnou podobu v osobě Mgr. Evy Véle, psycholožky a odborníka nejen dětských duší. S paní psycholožkou, Eliška strávila necelých sedm let, zpočátku jednou týdně. Dechová cvičení, malování obrázků, řešení konfliktních situací a spousta dalších, laicky řečeno procesů, které Elišku pomalu dovedly k sebevědomé, nekonfliktní a pohodové osůbce. Na konci každého pololetí jsme si s paní psycholožkou sedli ke konzultaci, bylo nám vysvětleno jak sezení probíhají a Eliščiny výsledky a pokroky. V kontaktu jsme byli po celý rok a to nejen školní, bylo možno kdykoliv zavolat a probrat jakýkoliv problém. Za všechen čas, lidský i odborný přístup, děkuje Eliška, sestra Verča a rodiče."